Endüstriyel Mutfak

  • Paylaş

Profesyonel Mutfak üreticisi
Kayalar MutfakEndüstriyel mutfağın öncüsü

Endüstriyel mutfak sektörünün öncülerinden olan Kayalar Mutfak kurulduğu 1957 yılından günümüze sektördeki profesyonellerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri üretmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını yüksek kalitede ürettiği ürünler ile karşılamaktadır. Kayalar Mutfak Türkiye genelinde 4 bölge müdürlüğü, 8 mağaza, 54 bayi ve 70 servis ağıyla hizmet vermekte, yeni katılımlar ve yatırımlarla bu hizmet ağını daha da genişletmeye devam etmektedir. Merkezi İstanbul'da olup 30 bin metrekare kapalı toplamda 45 bin metrekarelik alanda dünya standartlarına uygun son teknoloji makine parkuru ile donatılmış üretim tesisinde uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışı proje ortaklarıyla yaptığı uyumlu çalışmalarla, sektörün tanıtımı ve yeni ürünlerin tüketicilerin hizmetine sunulması konusunda da üstlenmiş olduğu misyonu yerine getirmektedir.

+

Ülkeye
İhracat

+

Ürün
Gurubu

+

Ürün
Çeşidi

+

Uzman
Personel

Profesyonel mutfakların uzmanları için üretiyoruz

Profesyonel mutfak ürünlerinin üretiminde öncelikli hedefi tüketicilere fayda sağlayan, yeni ve ergonomik ürünler üretmek, güvenilirlik ve tercih edilme konularında çalışmalar yürüterek tüm profesyonel mutfaklarda bilinirliğini arttırmaktır. Fırınlar, pişiriciler, soğutucular, taşıma ekipmanları, çalışma tezgahları, depolama istifleme ekipmanları ve davlumbazlar, içecek hazırlama ekipmanları, hazırlık ekipmanları, bulaşıkhane ekipmanları, set üstü ürün grupları gibi kategorilerde üretimi devam etmektedir. Bunların yanında açık büfe servis üniteleri, mutfak yardımcı ekipmanları, servis elemanları ve askeri alanlarda kullanılmak üzere sahra mutfak, mobil mutfak alanında da profesyonel çalışmaları devam etmektedir.

Profesyonel bir mutfak kurmayı ve endüstriyel mutfak ekipmanlarımı nereden alırım diye düşünüyorsanız Kayalar Mutfak 10.000'den fazla ürün çeşidi ile ihtiyacınız olan tüm ürünleri karşılamaktadır. İhtiyacınız olan ürünleri buradan bulabilir ürün ile alakalı fiyat veya bilgi almak için ürün sayfasında bulunan teklif al butonunu tıklayarak müşteri temsilcimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Birden çok endüstriyel mutfak ürün ihtiyacınız varsa ürün sayfasında seçtiğiniz ürünleri teklif listesine ekleyebilir tüm ürünleriniz için avantajlı fiyat verilmesini isteyebilirsiniz.


Yıllık Tecrübe

Müşterilerimizden aldığımız güven ve destek ile endüstriyel mutfak sektörünün geleceğini bugünden şekillendirmek için alanında uzman kadromuzla var gücümüzle çalışıyoruz.


Profesyonel Mutfak Projeleri

Ülkemiz başta olmak üzere Avrupa'dan Asya'ya, Afrika'dan Amerika'ya Dünya’nın bir çok noktasında binlerce kurum ve kuruluşun mutfak projelerinde Kayalar Mutfak imzası bulunmaktadır. Fabrika, hastane, okul, restoran, steak house, kafe gibi işletmelerin projelerinde mutfak planlamasından başlayarak, açık büfe üniteleri, ürün tedariki, kurulum ve montaj hizmetini müşterilerine eksiksiz sunmaktadır. Profesyonel mutfağa ihtiyacınız var ve bunu en iyi kim yapar diye düşünüyorsanız referanslarımıza bakabilir ve proje sayfasında bulunan formu doldurarak müşteri temsilcimizin detayları aktarması için sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Proje Formu Doldurmak İstiyorum

Son yaptığımız bazı mutfak proje görüntüleri

AR-GE Çalışmaları

İnteraktif olarak globalleşen dünya da artan müşteri ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için ürün yelpazeleri genişletildi. 10.000’den daha fazla ürün seçeneği ile siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çözümler sunulmaktadır. Yıllık 3 milyon kg paslanmaz çelik işleme kapasitesi, uzman personel istihdamı, AR-GE tasarım üretim yetkinliği, uzman satış ekibi ile doğru çözümler sunan Kayalar, bu sektörde kendini ispatlamıştır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek AR-GE çalışmalarını sürdürmekte üretim, montaj ve yaygın servis ağı ile birlikte satış sonrası desteği devam ettirmektedir.

E-BÜLTEN

Kampanyalarımız ve fırsatlarımızdan ilk sen haberdar ol